01.12.2020

Захворювання суглобів і хребта –  одні з головних причин непрацездатності та навіть інвалідності.

Ці захворювання викликають погіршення якості життя і тягнуть за собою значні фінансові витрати на лікування. Вони розвиваються поступово, проявляються руйнуванням суглобового хряща, порушенням продукції суглобової рідини та болем.

В той же час, тривале лікування препаратами-хондропротекторами відповідно до призначень лікаря, може принести бажаний ефект і дозволити Вам жити повноцінним життям.

Програма «Свобода руху з Мові Хелс» інформаційно-технічним  партнером якої є ТОВ «Медікард» - це програма, спрямована на збільшення доступу до сучасних, ефективних препаратів.

Підвищення доступності препаратів стає можливим за рахунок встановлення спеціальних умов придбання для пацієнтів, які потребують препаратів:

- хондропротектор, що містить комбінацію глюкозаміну сульфату і хондроїтину сульфату (60 або 120 таблеток),

- препарат, для швидкого знеболення суглобів  та початку хондропротекції, що містить комбінацію калію диклофенаку, глюкозаміну сульфату і хондроїтину сульфату (60 таблеток).

Інформацію стосовно аптечних закладів, які беруть участь у програмі та знижок можна дізнатися за телефоном безкоштовної гарячої лінії: 0-800-21-21-31 або на сайті www.medicard.com.ua.

Ліміт реалізації лікарських засобів зі знижкою становить три упаковки на одну картку учасника програми протягом одного календарного місяця.

Строк дії програми – з 1 вересня  2017 року до 30 листопада 2021 року.

14.08.2020

Люди, які мають захворювання суглобів та хребта дуже часто страждають на біль та обмеження рухливості.
Клінічно доведено, що прийом хондропротекторів позитивно впливає на перебіг цього захворювання1
Мовекс® Комфорт - комбінований хондропротектор, до складу якого входять компоненти: глюкозаміну сульфат та хондроїтину сульфат, які мають найвищий рівень доказовості 1А2.

  • Стимулює відновлення хрящової тканин суглобів та хребта,
  • Поліпшує рухливість,
  • Сприяє зменшенню болю та запалення,
  • Сповільнює прогресування захворювання3.

Для отримання максимального ефекту від лікування,  Мовекс® Комфорт рекомендовано приймати курсом 3 місяці.
Протягом перших 3 тижнів застосовувати по 1 таблетці 3 рази на добу; надалі – по 1−2 таблетки 2 рази на добу протягом 3-х місяців. Курс повторювати 2-3 рази на рік.

Розуміючи, як важко людям у яких болять суглоби, та які потребують лікування дістатись до аптеки, та ще й в умовах перебігу світової пандемії, компанія «Мові Хелс» інформує про безкоштовну* доставку хондропротектору Мовекс® Комфорт.

При безкоштовній* доставці не доведеться йти до аптеки, та зайвий раз виходити з дому, щоб придбати Мовекс® Комфорт №120 або Мовекс® Комфорт №60. Доставка цих ліків буде безкоштовною, навіть при замовленні лише однієї упаковки.
 
* Безкоштовна доставка діє в період з 01.07.2020 по 30.06.2021 та здійснюється на визначену адресу кур'єром по місту, або «Новою поштою», або «Укрпоштою» на відділення, або адресно згідно з правилами доставки сайту Liki24.com.
 
Як замовити безкоштовну доставку Мовекс® Комфорт:
1.Зайти на сайт Liki24.com
2.Вибрати Мовекс® Комфорт №120, або Мовекс Комфорт №60
3.Оформити замовлення