14.08.2020

Люди, які мають захворювання суглобів та хребта дуже часто страждають на біль та обмеження рухливості.
Клінічно доведено, що прийом хондропротекторів позитивно впливає на перебіг цього захворювання1
Мовекс® Комфорт - комбінований хондропротектор, до складу якого входять компоненти: глюкозаміну сульфат та хондроїтину сульфат, які мають найвищий рівень доказовості 1А2.

  • Стимулює відновлення хрящової тканин суглобів та хребта,
  • Поліпшує рухливість,
  • Сприяє зменшенню болю та запалення,
  • Сповільнює прогресування захворювання3.

Для отримання максимального ефекту від лікування,  Мовекс® Комфорт рекомендовано приймати курсом 3 місяці.
Протягом перших 3 тижнів застосовувати по 1 таблетці 3 рази на добу; надалі – по 1−2 таблетки 2 рази на добу протягом 3-х місяців. Курс повторювати 2-3 рази на рік.

Розуміючи, як важко людям у яких болять суглоби, та які потребують лікування дістатись до аптеки, та ще й в умовах перебігу світової пандемії, компанія «Мові Хелс» інформує про безкоштовну* доставку хондропротектору Мовекс® Комфорт.

При безкоштовній* доставці не доведеться йти до аптеки, та зайвий раз виходити з дому, щоб придбати Мовекс® Комфорт №120 або Мовекс® Комфорт №60. Доставка цих ліків буде безкоштовною, навіть при замовленні лише однієї упаковки.
 
* Безкоштовна доставка діє в період з 01.07.2020 по 31.11.2020 та здійснюється на визначену адресу кур'єром по місту, або «Новою поштою», або «Укрпоштою» на відділення, або адресно згідно з правилами доставки сайту Liki24.com.
 
Як замовити безкоштовну доставку Мовекс® Комфорт:
1.Зайти на сайт Liki24.com
2.Вибрати Мовекс® Комфорт №120, або Мовекс Комфорт №60
3.Оформити замовлення
 
 
1. «What is the current status of chondroitin sulfate and glucosamine for the treatment of knee osteoarthritis?» Yves Henrotin, Marc Marty, Ali Mobasheri. Maturitas 78 (2014), 184-187.
2. Рекомендації EULAR,2003; OARSI,2009.
3. Інструкція для медичного застосування лікарського засобу Мовекс® Комфорт. Повна інформація про лікарський засіб, в тому числі характеристика, лікувальні властивості, побічні дії і протипоказання, міститься в інструкції для медичного застосування лікарського засобу. Р.П. МОЗ України № UA/9817/01/01, Наказ №630 від 06.03.2020.

01.12.2019

Захворювання суглобів і хребта –  одні з головних причин непрацездатності та навіть інвалідності.

Ці захворювання викликають погіршення якості життя і тягнуть за собою значні фінансові витрати на лікування. Вони розвиваються поступово, проявляються руйнуванням суглобового хряща, порушенням продукції суглобової рідини та болем.

В той же час, тривале лікування препаратами-хондропротекторами відповідно до призначень лікаря, може принести бажаний ефект і дозволити Вам жити повноцінним життям.

Програма «Свобода руху з Мові Хелс» інформаційно-технічним  партнером якої є ТОВ «Медікард» - це програма, спрямована на збільшення доступу до сучасних, ефективних препаратів.

Підвищення доступності препаратів стає можливим за рахунок встановлення спеціальних умов придбання для пацієнтів, які потребують препаратів:

- хондропротектор, що містить комбінацію глюкозаміну сульфату і хондроїтину сульфату (60 або 120 таблеток),

- препарат, для швидкого знеболення суглобів  та початку хондропротекції, що містить комбінацію калію диклофенаку, глюкозаміну сульфату і хондроїтину сульфату (60 таблеток).

Інформацію стосовно аптечних закладів, які беруть участь у програмі та знижок можна дізнатися за телефоном безкоштовної гарячої лінії: 0-800-21-21-31 або на сайті www.medicard.com.ua.

Ліміт реалізації лікарських засобів зі знижкою становить три упаковки на одну картку учасника програми протягом одного календарного місяця.

Строк дії програми – з 1 вересня  2017 року до 30 листопада 2020 року.