Із Швейцарії, сучасний - Helpex® від застуди вчасний!

Склад діючих речовин: 

в 1 таблетці - парацетамолу 500 мг, фенілефрину гідрохлориду 10 мг, хлорфеніраміну малеату 2 мг, кофеїну 30 мг,
декстрометорфану гідроброміду 10 мг

Лікарська форма: 

по 4 або по 10 таблеток у блістері, по 1 блістеру у картонній упаковці

Ефективна формула діючих речовин:

  • Усуває сухий кашель
  • Знижує підвищену температуру тіла
  • Полегшує носове дихання
  • Знімає головний біль і ломоту у тілі 
Показання: 
дорослі
діти від 12 років

Спосіб застосування та дози.

Дорослим і дітям старше 12 років приймати по 1 таблетці до 4-х разів на добу. Необхідно дотримуватись інтервалу між прийомами препарату не менше 4 годин. Тривалість лікування повинна становити не більше 5 днів.

Препарат приймати внутрішньо через 1 годину після їжі, запиваючи великою кількістю води. Не слід перевищувати рекомендовану дозу.

Фармакотерапевтична група.

Анальгетики та антипіретики. Аніліди. Парацетамол в комбінації без психолептиків. АТХ N02B E51.

Фармакологічні властивості.

Комбінований препарат для лікування грипу та застуди. Чинить жарознижувальну, знеболюючу, протиалергічну та слабку протизапальну дію. Усуває симптоми закладеності носа, нежить, сльозотечу, чхання, головний біль, покращує загальне самопочуття.

Парацетамол діє як жарознижувальний, знеболювальний, та протизапальний засіб. Аналгетична та жарознижувальна дія парацетамолу пов’язана з впливом препарату на центр терморегуляції та здатністю інгібувати синтез  простагландинів.

Фенілефрину гідрохлорид діє як судинозвужувальний засіб, зменшує набряк слизової оболонки носа і придаткових пазух.

Хлорфеніраміну малеат чинить протиалергічну дію, знімає сльозотечу та свербіж у носі.

Кофеїн чинить стимулюючу дію на центральну нервову систему, головним чином на кору головного мозку, дихальний та судиноруховий центри, підвищує розумову та фізичну працездатність, зменшує сонливість, відчуття втоми та послаблює дію засобів, що пригнічують центральну нервову систему.

Декстрометорфану гідробромід є протикашльовим засобом центральної дії. Він зменшує чутливість рецепторів і підвищує поріг чутливості кашльового центру до подразників з боку дихальних шляхів. Терапевтично полегшує симптоми сухого кашлю, зменшує подразнення дихальних шляхів.

Повну інформації див. в інструкції для медичного застосування лікарських засобів.

Показання.

Лікування симптомів, які виникають при гострій вірусній інфекції, грипі для:

  • зниження підвищеної температури тіла,
  • зменшення нежитю,
  • зняття набряку слизової оболонки носа,
  • усунення ломоти у тілі,
  • усунення головного болю.

Протипоказання. 

Підвищена чутливість до будь-якого компонента препарату, інших похідних ксантинів (теофілін, теобромін), опіоїдів, антигістамінних, симпатоміметичних амінів.

Інші протипоказання див. в інструкції для медичного застосування лікарських засобів.

Не перевищувати зазначену дозу.

Не застосовувати одночасного з іншими лікарськими засобами, що містять парацетамол.

Якщо симптоми не зникають, зверніться до лікаря. Якщо головний біль стає постійним, зверніться до лікаря.

Не застосовувати у період вагітності і годування груддю.

Інші особливості застосування див. в інструкції для медичного застосування лікарських засобів.

Зберігати у недоступному для дітей місці, в оригінальній упаковці, при температурі не вище +25°С.

Р.П. МОЗ України № UA/9825/01/01 від 19.06.2015