Препарат Мовекс® Актив - третій рік поспіль - переможець конкурсу «Панацея»

 Препарат Мовекс® Актив - третій* рік поспіль - переможець конкурсу «Панацея»

Протягом 20 років «Панацея»** аналізує діяльність фармацевтичного ринку та визначає кращих.

 Препарат Мовекс® Актив компанії «Мові Хелс» третій рік поспіль стає переможцем конкурсу. Цього року на ХХ церемонії нагородження, команда компанії отримала третю статуетку «Панацея» - престижну нагороду та бажану відзнаку.

А це означає, що препарат Мовекс® Актив визнано кращим в номінації «Препарат року» серед рецептурних лікарських засобів.

 «Панацея» — конкурс професіоналів фармацевтичної галузі України, переможці якого визначаються за результатами комплексних маркетингових досліджень, які надають аналітичні компанії-партнери конкурсу: компанії MASMI, QuintilesIMS, SMD, BUSINESS CREDIT, NIELSEN,UMG.    

Рейтинг переможців у номінації «Препарат року» складено за даними маркетингових досліджень аналітичних компаній SMD і  Business Credit. Лікарські засобі досліджували за міжнародною АТС –класифікацією.

Визнання спонукає до вдосконалення та нових звершень.

РП № UA/10205/01/01 з 12.08.2019. Повна інформація про лікарські засоби, в тому числі характеристика, лікувальні властивості та можливі побічні дії, містяться в інструкції для медичного застосування лікарського засобу. Інформація призначена для спеціалістів в галузі охорони здоров’я.