Купування больового синдрому за допомогою мелоксикаму у формі ородиспергуємих таблеток

Автор: 
Григорова І.А
Нозологія: 
больовий синдром
дисфагія
порушення ковтання
остеоартроз
хронічні порушення мозкового кровообігу
дисциркуляторна енцефалопатія
нейрогенна дисфагія
ішемічний інсульт
герпетичні ураження нервової системи
Тематика: 
захворювання опорно-рухового апарату

Григорова  І.А., д.м.н., професор, Тесленко О.О., к.м.н, Тихонова Л.В., к.м.н., Григорова А.О., к.м.н., Харківський національний медичний університет; Погребняк О.О., к.м.н, Національний медичний університет ім. Богомольця О.О., м. Київ

 

Висновки

Проведене дослідження показало високу ефективність препарату Мовіксикам® ОДТ (Мові Хелс, Швейцарія) у лікуванні пацієнтів з больовим синдромом різної етіології на тлі дисфагій. Позитивний терапевтичний ефект різного ступеня вираженості спостерігався у 98% хворих. Під впливом терапії НПЗП Мовіксикам® ОДТ відзначений значний регрес інтенсивності больового синдрому, а, отже, і ступеню обмеження рухової функції. Значущих побічних ефектів терапії за час дослідження не зареєстровано. Завдяки зручності застосування ородиспергуємої форми (Мовіксикам® ОДТ) область застосування мелоксикаму значно розширюється, препарат може використовуватися у хворих з порушенням ковтання.

Важливою перевагою є те, що в порівнянні з іншими НПЗП мелоксикам (Мовіксикам® ОДТ) не підвищує ризик розвитку інфаркту міокарда, серцевої недостатності, набряків і артеріальної гіпертензії, що робить можливим його використання (після адекватної клінічної оцінки) у хворих з гострими і хронічними порушеннями кровообігу на тлі ревматичних захворювань.

Препарат: 
Мовіксикам® ОДТ