Місце муколитиков в комплексній терапії запальних захворювань дихальних шляхів.

Автор: 
Кочуєв Г.І.
Кочуева М.Н.
Корж А.Н.
Нозологія: 
обструктивний бронхіт
гострі респіраторні захворювання органів дихання (ГРЗ)
Тематика: 
дитяча пульмонологія

Західно-європейський журнал внутрішньої та сімейної медицини -лекціі-дистанційне навчання-дослідження. - Харків, 2017., -102 с.

Симптоми АР (алергічного риніту) відзначені у 40% українців. В даний час встановлено, що для пацієнтів, схильних до аллерігічних реакцій, характерні особливості імунної відповіді, що зумовлюють частий розвиток ГРВІ. Для лікування кашлю у пацієнтів, схильних до алергії, великий інтерес представляє унікальний в своєму роді препарат ПульмоЛОР® (MoviHealth, Швейцарія), який є єдиною в Україні фіксованою комбінацією амброксолу гідрохлориду та лоратадину.

Дослідження суспензії ПульмоЛОР® проведене на кафедрі педіатрії № 1 та неонатології Харківського НМУ, у дітей 6-12 років з діагнозом гострий обструктивний бронхіт підтвердило доцільність і ефективність даної комбінації в складі медикаментозної терапії даної категорії пацієнтів для більш швидкого зменшення таких проявів, як кашель (перехід в продуктивну стадію з подальшим припиненням), зменшення хрипів при аускультації, купірування бронхообсруктивного синдрому.

Препарат: 
ПульмоЛОР®
ПульмоБРІЗ®